در فروشگاه راگا تمامی محصولات دارای گارانتی بازگشت وجه ۱۰۰% می‌باشد و شما اگر محصولات ما را خریداری کرده باشید و هیچ نتیجه ای برای شما نداشته باشد می‌توانید به ما اطلاع دهید تا تمام وجه پرداختی شما به حسابتان بازگردانده شود.

چرا محصولات ما گارانتی اثر بخشی، رضایت و بازگشت وجه دارد؟

فکر می‌کنم این موضوع طبیعی باشد که خرید محصولات دارای ریسک است و اگر فروشنده به محصول خود اطمینان دارد، قطعاً خود او این ریسک را خواهد پذیرفت! بنابراین می‌توانید اول مشاوره رایگان با پزشک برای اثر بخشی داشته باشید و اگر محصول ما اثرگذار نبود درخواست بازگشت وجه داشته باشید!

شرکت راگا با استفاده از بروزترین تکنولوژی اقدام به تولید محصولاتی با کیفیت عالی کرده است، همچنین سابقه هفت ساله شرکت راگا در تولید و عرضه محصولات ارگانیک دلیل دیگری برای داشتن گارانتی اثر بخشی می باشد

 

 

مراحل ضمانت بازگشت وجه محصولات راگا :

۱٫ تایید پزشک شرکت

جهت تایید ضمانت بازگشت وجه؛ مشتری محترم باید بعد از خرید محصول در طول مدت استفاده مطابق روش مصرف اعلام شده، هر دو هفته یکبار با پزشک شرکت راگا در ارتباط بوده تا در جریان روند درمان باشیم.

۲٫ ارسال باقیمانده محصول یا ظرف خالی

مشتری محترم جهت تایید ضمانت بازگشت وجه؛ باید باقیمانده محصول یا ظروف خالی محصولات راگا را به به شرکت عودت دهد.

۳٫ اعلام شماره کارت

۴٫طی شدن روند اداری جهت استرداد وجه 

 

درخواست بازگشت وجه چگونه انجام می‌شود؟

حهت درخواست بازگشت وجه لطفاً طی تماس تلفنی این مورد را مطرح فرمایید تا در سریع ترین زمان ممکن به درخواست شما رسیدگی شود. گارانتی بازگشت وجه امکانی است که ما در فروشگاه راگا قرار داده‌ایم تا شما عزیزان با خیالی آسوده اقدام به خرید کنید

همچنین برای مشاوره رایگان با پزشک می توانید با شماره ۰۲۱۴۹۶۲۷ تماس بگیرید!