چگونه کمری باریک و باسنی بزرگ داشته باشیم + فیلم آموزشی

فیلم آموزش بزرگ کردن باسن

بزرگ کردن باسن و داشتن کمری باریک یکی از خواسته های هر زنی می باشد. در سال های اخیر حساسیت خانم ها برای رسیدن به حداکثر زیبایی و اعتماد به نفس و جذب بیشتر اقایان، از این طریق (بزرگ کردن باسن همراه با کمری باریک ) زیاد شده و به همین منظور انواع و اقسام متدها و روش های زیباسازی نقاط مختلف بدن اختراع شده است.

چگونه کمری باریک و باسنی بزرگ داشته باشیم؟

انواع عمل های زیبایی، لوازم آرایشی، ‌جراحی ، تمرینات ورزشی اختصاصی،‌ رژیم های غذایی و…. از روش های به اصطلاح زیباسازی ظاهر افراد شناخته می شوند. علاوه بر تلاش برای زیبا سازی صورت و بینی گرایش مردم به سمت زیبا سازی اندام ها نیز زیاد شده است. یکی از روش های زیباتر به نظر رسیدن باریک کردن کمر و بزرگ و پهن کردن کردن باسن است اصطلاحاً به این حالت و تیپ بدنی ( ساعت شنی ) می گویند. استاندارد حالت ساعت شنی به معنای مساوی بودن دور سینه با دور باسن و باریک بودن کمر است. برای رسیدن به این هدف روش های متعددی وجود دارد که در این مقاله به کارآمدترین این روش ها می پردازیم.

انواع روش های بزرگ کردن باسن :

۱- انجام تمرینات ورزشی
۲- رژیم غذایی
۳- تزریق چربی
۴- پروتز باسن
۵- پکیج حجم دهنده

روش های بزرگ کردن باسن ، چه کنیم باسن برجسته داشته باشیم ، چگونه کمری باریک و باسنی بزرگ داشته باشیم ، چیکار کنم باسنم برجسته باشد ، چیکار کنم باسنم سریع بزرگ شه ، چگونه باسنی پهن و برجسته داشته باشیم ، چیکار کنم پایین تنم چاق بشه ، چگونه باسنم را برجسته کنم ، چگونه باسنی گرد داشته باشیم، چگونه باسنی زیبا داشته باشیم

بزرگ کردن باسن

۱- تمرینات ورزشی برای بزرگ کردن باسن :

ورزش برای پهن شدن لگن، شما می توانید با ورزش حرکات اصلاحی انجام دهید. به طوری که عضلات قسمت باسن را درگیر کنید. بالا کشیدن عضلات باسن با انجام تمرینات ورزشی کاملاً موثر خواهد بود. با یک روز یا یک هفته ورزش کردن شما به اندام دلخواه نمی‌رسید. باید صبر پیشه کنید و طی چند ماه تغییرات خود را حس کنید. 

انجام تمریناتی مانند:

 1. اسکوات
 2. لانگز
 3. تمرینات
 4. کششی
 5. یوگا

می تواند روی عضلات باسن شما تاثیر بگذارد و فرم مناسب به باسن شما بدهد.

 

حرکت اسکات برای بزرگ شدن باسن
حرکات اسکات برای پهن شدن باسن

حرکت اسکات:

انجام این حرکت همیشه برای ورزشکاران چالش برانگیز بوده و اجرای صحیح این حرکت برای بزرگ کردن باسن بسیار مهم است. در صورتی که به اصطلاح اشتباه بزنید فشار به کمر شما وارد شده و باعث آسیب می‌شود. اما در صورت اجرای صحیح، تاثیر بسزایی بر روی شکل باسن و افزایش سایز باسن شما خواهد گذاشت.

نحوه اجرای حرکت:

۱- پای خود را به اندازه عرض شانه باز کنید.
۲- کمی زاویه به راستای نوک پای تان بدهید.
۳- تصور کنید بر روی یک صندلی خیالی می خواهید بنشینید و تا حد ممکن پایین برید.
۴- به آرامی بلند شوید جوری که به زانوهای شما فشار وارد نشود.

نکته در انجام حرکت سعی کنید نوک پا با نوک زانوها در یک راستا باشند و زانو ها از نوک پا جلوتر قرار نگیرند. برای روزهای اول می توانید یک شیئ زیر پاشنه پاهای خود قرار دهید تا کمی زاویه بگیرید و حرکت مقداری برای شما آسان تر شود.

 

حرکت لانگز برای بزرگ کردن باسن
حرکت لانگز برای افزایش سایز باسن و کمری باریک

حرکت لانگز:

یکی از چالش برانگیزترین، چربی سوز ترین و تاثیر گذار ترین حرکات ورزشی حرکت لانگز است. انجام این حرکت اکثر عضلات پا را درگیر می کند.

نحوه انجام حرکت:

۱- در حالت ایستاده یک پای خود را به اندازه عرض شانه جلوتر از پای دیگر قرار دهید
۲- زانوها را خم کنید و تا نقطه که از آن شما فاصله کمی با زمین پیدا کند پیش بروید
۳- به حالت ایستاده بازگردید

نکته: در انجام حرکات مربوط به عضلات پا تنفس بسیار مهم است
نکته: در زمان بازگشت انحنای کمر خود را صاف نگه دارید و روبرو را نگاه کنید این کار از فشار بر ستون فقرات و آسیب جلوگیری می کند.

۲- رژیم غذایی برای بزرگ کردن باسن :

بزرگ کردن باسن با رژیم غذایی، یک رژیم مناسب و تشکیل شده از انواع و اقسام مواد غذایی به بهبود عملکرد بدن کمک خواهد کرد. رژیم غذایی مناسب و خواب کافی و منظم برای کنترل هورمون ها بسیار حیاتی است و هرچقدر هورمون استرس و تستسترون در بدن خانم ها کم شود و میزان استروژن بالا برود اندام زنانه بسیار زیبا تر خواهد شد.

تزریق چربی برای بزرگ کردن و پهن شدن باسن

۳- برجسته کردن باسن با تزریق چربی :

تزریق چربی در گروه جراحی های نسبتاً راحت قرار می‌گیرد و نهایتاً یک تا دو ساعت به طول می‌انجامد. قبل از عمل متقاضی با شیوه انجام عمل، خطرات احتمالی و نتیجه نهایی عمل آشنا می شود ( نتیجه عمل با استفاده از نرم افزارهای گرافیکی نشان داده خواهد شد). در روش انتقال چربی، چربی مورد نیاز برای تزریق به باسن از قسمت های مختلف بدن و معمولا از شکم، پهلوها و ران پا تأمین می گردد. به این صورت که چربی از این نواحی ساکشن شده، تسویه می‌شود و آماده تزریق به باسن خواهد شد. برای انجام این عمل نیاز به بیهوشی کامل یا بی حسی نخاعی خواهد بود. پس از انجام عمل متقاضی در همان روز می‌تواند مرخص شود. و طی ۷ الی ۱۴ روز پس از عمل فعالیت های عادی روزانه خود را انجام دهد.

معایب و عوارض تزریق چربی :

۱- احتمال عفونت
۲- عدم ماندگاری طولانی مدت
۳- نیاز به استراحت طولانی

پروتوز باسن برای بزرگ کردن نشیمن گاه

۴- بزرگ کردن باسن با استفاده از روش پروتز :

این روش مناسب کسانی است که چربی مورد نیاز برای تزریق به باسن را در بافتهای دیگر نداشته باشند و به همین علت از پروتز سیلیکونی برای انتقال به بافت باسن استفاده می شود. این جراحی از روش تزریق چربی پر خطر و سخت تر خواهد بود. متقاضی برای یک شب بستری خواهد شد و تا حدود ۱۴ روز اجازه نشستن بر روی باسن خود را نخواهد داشت.
عمل پروتز باسن، شکل باسنی بزرگ و همیشگی به شما می بخشد. پروتز استفاده شده از جنس سیلیکون بوده و کمی از ماده‌ای که برای پروتز سینه استفاده می شود سخت تز است. این عمل تهاجم بسیار بیشتری نسبت به تزریق چربی دارد. در روش تزریق چربی اصلا نیاز به شکافتن بافت مورد نظر نیست و تزریق به آسانی صورت می گیرد. اما در عمل پروتز باسن بافت بریده شده و پروتز مورد نظر در محل قرار می‌گیرد.

پروتز استفاده شده قبل عمل کاملا معین خواهد شد که:

 1. چه جنسی داشته باشد
 2. به چه میزان باشد
 3. باسن پس از عمل چه شکلی خواهد شد

عوارض و معایب پروتز :

 1. بهبودی کامل در این روش تا شش ماه به طول می انجامد
 2. احتمال عفونت زیاد است
 3. ماندگاری طولانی مدت ندارد

۵- بزرگ کردن باسن با پکیج حجم دهنده :

بزرگ کردن باسن با پکیج ؟ درست شنیدید؛ با صرف نظر از عملهای تهاجمی و بعضاً پر عارضه، می توانید با استفاده از پکیج حجم دهنده راگا حجم مناسب و طبیعی و صد البته ماندگار به اندام خود بدهید.

مواد تشکیل دهنده :

این پکیج تشکیل شده از روغن خراطین ، روغن زالو ، ویتامین E ، روغن خالص شترمرغ، روغن نارگیل، روغن هسته انار و فرمول منحصر به فرد بتا بانوان می باشد.

تفاوت روغن خراطین و روغن زالو

بسیاری از افراد به اشتباه گمان میکنند که این دو روغن باهم برابرند ! روغن خراطین ، روغن زالو نیست !
روغن زالو از کِرم زالو و روغن خراطین از کرم ایزنفتیدا روغن گیری میشود .
کرم ایزینفتیدا عملکرد حجم دهندگی را همانند روغن زالو و حلزون ( و به مراتب بهتر از آنها ) انجام میدهد.

روغن خراطین چیست ؟

روغن خراطین از پودر کردن نوعی کرم خاکی(خراطین) به دست می آید که معمولاً بر پایه روغن کنجد فراوری می‌شود روغن خراطین اصل بسیار غلیظ است. گاها روغن خراطین به صورت رقیق به فروش میرسد. اما بدانید که به هیچ وجه اصل نیست و استفاده از آن روغن خودداری نمایید. روغن‌ خراطین رنگ تیره و بوی بسیار تندی دارد.

روغن زالو چیست؟

زالو یک موجود جاندار است که امروزه شهرت زیادی را به نام جراح کوچک برای خود بدست اورده است. روغن زالو نیز مانند روغن خراطین یک حجم دهنده بسایر قوی می باشد.

شاید بیشترین محبوبیت روغن خراطین و روغن زالو برای حجم دهندگی شگفت انگیز در بزرگ کردن باسن و سینه خانم ها به دست آمده باشد. این روش یکی از بهترین و به صرفه ترین روش های خوش فرم و پهن کردن باسن و نزدیک‌تر شدن به حالت ساعت شنی است. این روغن باعث بالا رفتن گردش خون در موضع می شود که باعث حجم گرفتن آن قسمت خواهد شد. برای اثرگذاری کامل با این محصول باید دوره ای ۶۰ الی ۷۰ روزه را بگذرانید. تغیرات این پکیج از هفته سوم استفاده قابل مشاهده است و پس از طی دوره درمان اثر روغن ماندگار خواهد بود.

طریقه مصرف پکیج حجم دهنده برای بزرگ کردن باسن :

video

برای بزرگ کردن باسن ( پهن کردن یاسن) با پکیج حجم دهنده راگا، باید طبق آموزش ها از پکیج استفاده کنید که در ویدیو بالا به صورت عملی نمایش داده شده است

۱- ابتدا محل مورد نظر را با آب و صابون به خوبی بشویید، این امر سبب باز شدن منافذ پوست خواهد شد

۲- برای بالابردن خونرسانی و افزایش گردش خون در ناحیه مورد نظر شروع به ماساژ دادن محل مورد نظر کنید و این کار را به شکل دورانی یا به صورت ضربه های کوچک به اندام مورد نظر در حین ماساژ انجام دهید پس از ماساژ شما باید قرمز شدن سطح مورد نظر را ببینید. قرمز شدن پوست به معنای افزایش گردش خون در آن ناحیه است که نشان دهنده این است شرایط برای جذب حداکثری روغن خراطین فراهم شده است.

۳- نوبت استفاده از روغن است پنج قطره از روغن خراطین راگا را روی ناحیه مورد نظر بریزید و همانند مرحله قبل از شروع به ماساژ دادن کنید. سعی کنید فشار زیادی به ناحیه وارد نکنید و با آرامی تمام سطح مورد نظر را با روغن پوشش دهید.

۴- روغن خراطین طبع گرمی دارد و باید جلوی اثرگذاری طبع گرم را بگیریم و اگر نه این موضوع باعث می شود در ناحیه مورد نظر جوش بزنید. در این مرحله باید پارچه ای را با آب سرد مرطوب کنید و حدود ۱۰ دقیقه در محل استفاده شده قرار دهید. در دوره استفاده از روغن خراطین بهتر است روزانه برخی خوراکی های طبع سرد مصرف کنید.(مخصوصاً برای افراد گرم مزاج)

۵- حدود یک ساعت اجازه دهید روی پوست بماند تا روغن کاملا جذب پوست شود. روغن خراطین جذب بسیار بالا و سریع دارد و به همین علت اثربخشی آن قابل تضمین است.

به شما پیشنهاد میکنم مقاله ما در مورد بزرگ کردن سینه رو هم حتما بخوانید

برتری پکیج حجم دهنده نسبت به سایر روش های بزرگ کردن باسن:

۱- ماندگاری دائمی
۲- بدون درد
۳- بدون عوارض جانبی
۴- بدون نیاز به استراحت
۵- هزینه پایین
۶- کاملا طبیعی و بدون مواد شیمایی
۷- ضمانت بازگشت وجه

جهت اطلاعات بیشتر و تهیه پکیج حجم دهنده راگا روی لینک زیر کلیک کنید

حجم دهنده بانوان

 

انواع روش های باریک کردن کمر

انواع روش های باریک کردن کمر :

۱- انجام تمرینات ورزشی
۲- مصرف آب
۳- رژیم غذایی
۴- استفاده از گن های لاغری
۵- دوش آب سرد
۶- اجتناب از استرس
۷- بزرگ کردن باسن برای باریک نشان دادن کمر

چگونه سایز دور کمر خود را کم کنیم ، کاهش سایز دور کمر ، برای داشتن اندام زیبا چه باید کرد ، چگونه هیکل خوش فرمی داشته باشیم ، کاهش اندازه دور کمر

داشتن کمر باریک یکی از سنبل های زیبایی در زنان است. برای داشتن کمر باریک نیاز نیست زمان زیادی را در باشگاه ورزشی صرف کنید

باریک شدن کمر با تمرینات ورزشی :

بزرگترین عامل تاثیر گذار برای باریک شدن کمر و داشتن کمر باریک انجام فعالیت های ورزشی است و ورزشکار بودن شما علاوه بر ظاهر زیبا بدنی سالم و متناسب برای شما به ارمغان می آورد. چندین نوع تمرین برای باریک کردن کمر وجود دارد که به آنها می پردازیم:

تمرینات مسگری بهترین روش باریک کردن کمر

تمرینات مسگری :

حرکت مسگری که حرکت بسیار مرسومی است با اثرگذاری بر روی عضلات شکمی، پهلو ها و فیله کمر باعث چربی سوزی در بدن و فرم دهی به کمر شما می شود.

تمرینات پلانک برای داشتن کمری باریک

باریک کردن کمر با پلانک:

حرکت پلانک انواع و اقسام متفاوتی دارد و این حرکت بر روی عضلات شکمی و پهلو اثربخشی بالایی دارد تمرینات پلانک مانند پلاک شکمی، پلانک پهلو، پلانک ترکیبی و…. عضلات ناحیه کمر را تحریک و باعث منسجم تر شدن این ناحیه از بدن می شوند.

کمری باریک با تمرین پهلو با چوب یا همان پلانک

حرکت پهلو با چوب :

این حرکت با استفاده از یک چوب که با دستان خود بالای سر خود می گیرید صورت می پذیرد. در این حرکت پا و قسمت نیم تنه پایین به صورت ثابت و نیم تنه بالای بدن در گردش است. کشش و درگیری عضلات شکم و پهلو در این حرکت زیاد است. 

 

حرکت یوگا برای باریک کرن کمر
حرکات یوگا برای داشتن کمر باریک

حرکات کششی و یوگا :

نرمش های متوالی برای قسمت کمر و حرکات یوگا روند باریک شدن کمر شما را تسریع می بخشد. همچنین این حرکت کمک فراوانی به بزرگ کردن باسن نیز میکند

وکیوم عضله شکم

وکیوم عضلات شکم برای باریک شدن کمر:

این حرکت سالها از شناخته ترین حرکات ورزشی برای عضلات شکم شناخته می شد ولی امروزه کمی از یادها رفته است. حرکت وکیوم شکم نسبتاً راحت ولی اثر بخش است. برای انجام این حرکت در ابتدا به حالت چهار دست و پا روی زمین قرار بگیرید،نفس عمیق بکشید و تمامی هوای ریه های خود را خارج کنید و سعی کنید شکم خود را تا جای ممکن جمع کنید، این حالت را تا جایی نگه دارید که حس کنید نیاز به نفس گیری دارید.
پس از یک دقیقه استراحت می‌توانید ست بعدی را اجرا کنید می‌توانید روزانه ۵ الی ۱۰ ست وکیوم شکمی انجام دهید.

استفاده از حلقه برای باریک کردن کمر

حلقه ورزشی :

ما با حلقه ورزشی آشنا هستیم و شاید تا الان حتی به عنوان سرگرمی تلاش کرده ایم با حلقه ورزشی ورزش کنیم. حلقه ورزشی برای آب کردن چربی های شکم بسیار کارآمد است و کار با حلقه بعد از یادگیری بسیار لذت بخش و آسان حواهد بود و در عین حال در زود هنگام تاثیرات حلقه ورزشی را در باریک کردن کمر خود خواهید دید. حلقه ورزشی یا حلقه هولاهوپ علاوه بر چربی سوزی با تاثیر مستقیم روی عضلات و چربی های دور کمر به آنها شکل می دهد و باعث باریک تر شدن کمر شما می شود.

مصرف آب :

مصرف آب زیاد توسط بسیاری از متخصصان علم تغذیه پیشنهاد می‌شود. آبرسانی به بدن علاوه بر بالا بردن سوخت و ساز و اثربخشی برای چربی سوزی باعث می‌شود بدن آب کمتری در میان بافت ها ذخیره کند. این یعنی کمری جمع و جور تر و باریک تر.به طور مثال فرض کنید میخواهید به سفری دور عازم شوید و قصد ندارید در بین مسیر توقف کنید؛ حتماً قبل از سفر باک خودروی خود را پر می کنید تا در میان مسیر نیاز به توقف و سوختگیری نداشته باشید، اما برای کارهای روزمره نیاز نیست باک خودروی شما همیشه پر باشد و شما درمواقع نیاز به راحتی می توانید سوختگیری کنید. چرا؟ چون پمپ بنزین در دسترس شماست.

راز مصرف آب و باریک تر شدن کمر نیز همین است. وقتی شما میزان مناسبی از آب را به بدن خود برسانید مغز شما دیگر نیاز نمی بیند آب زیادی بین بافت ها ذخیره کند و تا حدودی اطمینان پیدا می‌کند که شما آب مورد نیاز روزانه را تامین خواهد کرد. برعکس اگر روزانه مقدار آب کمی به بدن خود برسانید مغز برای جلوگیری از قحطی آب شروع به ذخیره سازی آب مورد نیاز خود در بین بافت ها می کند و این امر باعث بزرگتر دیده شدن و حجیم بودن بافت ها خواهد شد.

رژیم غذایی و باریک شدن کمر

 

تاثیر رژیم غذایی بر باریک شدن کمر :

یک رژیم غذایی مناسب متشکل از ویتامین ها پروتئین ها چربی های سالم و سبزیجات باعث عملکرد مناسب بدن شما شده و چربی های اضافه را حذف خواهد کرد.
نکته مهم: برای باریک شدن کمر و حذف چربی های شکم و پهلو تعداد وعده‌های غذایی خود را زیادتر و حجم هر وعده را کمتر کنید. یعنی هر وعده بزرگی که در قبل میل می‌کردید را تقسیم کرده و در طی دو وعده میل کنید.رژیم غذایی نیز یکی از مهم ترین عوامل در بزرگ کردن باسن و سفت بودن آن نیز بحساب می آید

پهن کردن سایر اندام ها برای باریک نشان دادن کمر:

در ابتدای مقاله به روشهای پهن کردن باسن پرداختیم. با پهن کردن و ایجاد اختلاف اندازه بین کمر و باسن، کمر خود را باریکتر نشان خواهید داد. همچنین استفاده از لباس هایی که شما را باریک نشان می‌دهند نیز اثر بخش خواهد بود. قسمت کمر این لباس ها تنگ تر و قسمت شانه و باسن، این لباس ها کمی پهن تر دوخته و نمایش داده می‌شوند.

استفاده از گن های لاغری:

بستن گن لاغری برای کمر در همان لحظات اولیه چند سایز از دور کمر شما را کم خواهد کرد و در دراز مدت با اثربخشی بر شکل کمر شما باعث باریک تر شدن کمر شما می شود.

تاثیر دوش اب سرد در لاغری

دوش آب سرد و داشتن کمری باریک:

در بدن ما دو نوع چربی وجود دارد:

چربی سفید:‌ که چربی معمولی بدن به شمار رفته و نشانه چاقی است.
چربی قهوه‌ای: این نوع چربی بسیار متراکم و برای بدن چربی مفیدی به شمار می رود. چربی ها بزرگترین غده ترشح کننده هورمون در بدن به شمار می روند و کار ترشح هورمون گرسنگی را انجام می دهند. با دوش آب سرد منظم و کمپرس سرد قسمت کمر به مرور چربی های ناحیه کمر خود را متراکم کرده و به بدن دستور دهید چربیهای این ناحیه را به چربی قهوه ای و متراکم تبدیل کند که در این صورت کمری باریک تر داشته باشید .

کنار گذاشتن عوامل استرس زا :

استرس در بدن باعث ترشح هورمون کورتیزول خواهد شد و این هورمون یکی از عوامل تولید چربی در بدن است سعی کنید استرس را از خود دور کنید

جهت اطلاعات بیشتر و تهیه پکیج حجم دهنده راگا همین الان روی لینک زیر کلیک کنید

حجم دهنده بانوان

همچنین میتوانید برای مشاوره رایگان با پزشک و یا کسب اطلاعات بیشتر در مورد پکیج با شماره زیر در تماس باشید

۰۹۱۲۸۳۴۴۰۱۱

منبع: ویکیپدیا

6 دیدگاه برای “چگونه کمری باریک و باسنی بزرگ داشته باشیم + فیلم آموزشی

 1. سارا گفته:

  همسرم ۲۰ ساله که قبل از نزدیکی با روغن گلسرخ تمام بدنم را چرب میکنه. ماساژ میده و بعد نزدیکی میکنیم. الان باسن و ران و سینه سفت و بزرگ شده

 2. ساجده گفته:

  مقاله عالی و مفیدی بود مرسی فقط اینکه من میخوام این محصول رو تهیه کنم تو توضیحات توشته بودید تظمینی هستش درسته؟؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تخفیف ویژه پکیج حجم دهنده تخصصی باسن

15% تخفیف

برای دسترسی شماره همراه خود را وارد کنید
کد تخفیف را می خواهم
عجله کنید فرصت را از دست ندهید
close-link
Open chat