برخی از ویژگی‌های ما

از ویژگی‌هایی که ما را از دیگران متمایز میسازد میتوان به موارد روبرو اشاره کرد:

ما عاشق کارمان هستیم:

نحوه کار ما:

درباره ما
درباره ما

راه های ارتباطی با مدیریت محترم شرکت راگا

پخش ویدیو

تیزر معرفی شرکت

پخش ویدیو

تیزر تلویزیونی راگا

راگا در برنامه‌ی تلویزیونی پول کجاست

درباره فروشگاه اینترنتی راگا


راگا یک شرکت جوان و پویا می باشد که از سال ۱۳۹۵ به صورت رسمی در اداره ثبت شرکت های تهران به شماره ثبت ۴۹۹۸۰۰ با نام “گروه صنعتی زالوپروران راگا” به ثبت رسیده، و در آغاز با تولید و تکثیر زالوی طبیعی پا در عرصه وجود نهاد و به ارائه محصول در بازار ایران پرداخت و به مرور و با توجه به بازار سنجی از فضای کسب و کار ایران و وجود خلا در بحث عرضه روغن زالو و سایر روغن های گیاهی و حیوانی مرغوب، در بسته بندی های کوچک این شرکت در این حوزه به صورت تخصصی مشغول به فعالیت گردید. همینک با تولید ۴۳ قلم محصولات مختلف آرایشی، بهداشتی و درمانی و عرضه در سطح عطاری ها و داروخانه های سطح کشور در خدمت مردم عزیزمان هستیم. راگا در شهریور سال 1401 تغییر نام داد به شرکت بهین پروران راگا و از اسفند 1401 تبدیل به شرکت سهامی خاص گردید.

ما در مجموعه راگا هدف اصلی مان را بر رضایت مشتری و کیفیت بالای کالاها و خدمات پس از فروش قرار داده ایم. همواره سعی کردیم اولویت یک مان در نظر گرفتن نیاز مشتری و ارگانیک بودن محصول باشد چون محصولات زیادی در بازار وجود دارند که به روش های مختلف صنعتی تولید می شوند و مشتری به واسطه ارزان بودن آن ها را خریداری می نماید اما در عمل جواب دهی لازم را ندارند.

در حال حاضر علاوه بر داشتن مجوز سیب سلامت (سازمان غذا و دارو) برای محصولاتمان تاکنون ۷ استاندارد رسمی بین المللی ایزو-استاندارد FDA آمریکا-استاندارد CE اتحادیه اروپا و نیز استاندارد Dr.Lee کشور چین را در خصوص محصولاتمان کسب نموده ایم و هرروزه سعی در افزایش استانداردهای محصولاتمان داریم.

در سال ۱۳۹۸ و با شیوع ویروس کرونا در کشور و جهت سهولت دسترسی هموطنان عزیز به محصولات راگا، ارائه محصول در فضای مجازی در دستور کار همکارانمان قرار گرفته است و هرروزه شاهد افزایش بازدیدکنندگان و خریدارانمان از وبسایت و پیج های مربوطه هستیم و امیدواریم در این عرصه مجازی هم بتوانیم با افزایش آگاهی و دانش مردمان سرزمینمان باعث انتخاب درست و افزایش سلامتی و شادی هموطنان گردیم.

 

برای هرجه بهتر شدن کیفیت محصولان در هفته دوروز پزشک در دفتر مرکزی شرکت مستقر می باشد و به صورت تلفنی و حضوری پاسخگوی مصرف کنندگان عزیز در مورد محصولات می باشد که چنانچه رضایت نسبی درمورد یکی از محصولات باشد آن را تا به رضایت کامل مشتری تبدیل نماییم. همچنین مشاوران ما هرروز پاسخگوی مشتریان عزیزمان هستند.
از دیگر خدمات راگا به مشتریان عزیز خود گارانتی برگشت وجه محصولات است که خود گویای اعتقاد تیم راگا به کیفیت بالای محصولاتش می باشد. در حال حاضر راگا در ۱۰ استان کشور نمایندگی مستقیم دارد و محصولات خود را به صورت فراگیر توزیع می نماید و با توکل به خدای متعال در حال تبدیل کردن راگا به برندی مشهور و خوش نام در کشور هستیم.